Bosanci i Bosanke!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosanci i Bosanke!

Mi Se Volimo
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 zenska higijena

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Alisa
Šefica
Alisa


Broj komentara : 269
Registration date : 2007-10-30

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: zenska higijena   zenska higijena EmptyWed Jan 02, 2008 11:16 am

sta mislite o onim zenama koje ne briju noge? Laughing il' cak vise od toga?

Ja poznajem jednu koja to ne radi, mislim da je to njena stvar i ja nemam nista tu ali je bratet ruzno pogledati bounce

Cak sta vise, ruznije je vidjeti zenu koja se ne brije ispod pazuha Suspect affraid
Na vrh Go down
https://bosanskaraja.bosnianforum.com
Crnokosa-Ljepotica
Početnik
Crnokosa-Ljepotica


Broj komentara : 93
Registration date : 2008-01-02

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyWed Jan 02, 2008 2:58 pm

pa ne znam svako ima svoje, inace ne volim narod da "judge" po izgledu. I ako je lijepo vidjet finu zenu a to sto zena ne drzi do sebe to je sasvim njena stvar, ako to njeno ne odrzavanje na neki nacin vrijedja mene ili ako mi je neko blizak rekla bi, zasto ne? Ako je neko sa kim sjedim u autobusu dok idem do skole, mah, onda mi vala nije ni reci nek sama gleda Laughing
Na vrh Go down
Alisa
Šefica
Alisa


Broj komentara : 269
Registration date : 2007-10-30

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyWed Jan 02, 2008 4:30 pm

dobro kazes
Na vrh Go down
https://bosanskaraja.bosnianforum.com
Hanuma
Početnik
Hanuma


Broj komentara : 79
Registration date : 2007-11-11

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyTue Jan 08, 2008 6:39 am

To je bas ruzno,poznam ija nasih zena koje to nerade al znajte da je higijena pola zdravlja tako kazu svi
Obozav vidjet zanu lijepu i urednu,a to i jeste zenstveno lol!
Na vrh Go down
http://svezasviju.forumotion.com/
Alisa
Šefica
Alisa


Broj komentara : 269
Registration date : 2007-10-30

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyTue Jan 08, 2008 12:27 pm

hahahahahahaha eh hanuma dobro si me nasmijala Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
https://bosanskaraja.bosnianforum.com
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyFri Jan 11, 2008 1:18 pm

Higijena ja jako vazno ,najvaznija u stvari.
Pravo da vam kazem ruzno mi je i kod muska kad vidim dlake ispod pazuha ,a kod zene duplo vise.Nekako mi se to gadi .Ali ima zena iz raznih krajeva ,gdje to nije nikakva sramota niti navika da se briju noge ili ispod pazuha.Pa smo mi njim cudni koliko i oni nama Very Happy
Svako ima svoje i ne sudim narod po tom iako mi je to jako ruzno.Ali opet nije to moja stvar ,svakom svacije.
Na vrh Go down
Hanuma
Početnik
Hanuma


Broj komentara : 79
Registration date : 2007-11-11

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptySat Jan 12, 2008 10:20 am

Tako je Enigma nije na nama da im sudimo Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://svezasviju.forumotion.com/
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptySat Jan 12, 2008 2:12 pm

Hanuma (citat):
Tako je Enigma nije na nama da im sudimo Rolling Eyes

Ma treba svoj zivot zivjeti ,a drugi nek zive kako hoce .Samo nek nema rata ,siromastva i bolesti meni je odmah sve ok . Very Happy
Na vrh Go down
Elmina
Početnik
Elmina


Broj komentara : 16
Registration date : 2008-01-08

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptyWed Jan 16, 2008 12:07 am

KAKO KO IZGLEDA I DALI DRZI DO SEBE NA TO NE GLEDAM.
KAO STO JE VEC NEKO REKAO, SVI DOLAZIMO IZ RAZNIH KRAJEVA.

PAR PRIMJERA:
U NEKIM MJESTIMA WC SE KAZE HALA, TOALET, CENIFA I SLICNO.
TAKODjE SPORE, RERNA, KUTIJA ITD.

TAKO I SA HIGIJENOM, ONE KOJE SU NAVIKLE NA TO I GDJE SE TO NE RADI ONDA NARAVNO DA NECE NI ONI I KAO STO STE REKLI KOLIKO GOD SMO MI CUDNI NjIMA I ONI SU NAMA.

U OVOM SLUCAJU ISTO VRIJEDI ONO "SA KIM SI, TAKAV SI"

DO HIGIJENE CE DRZATI ONI SA KOJIMA SI CESTO AKO PRIJE NISU DRZALI.

IMALA SAM SLUCAJ GDJE JEDAN OD MOJIH BRACE JARANA UOPCE NIJE DRZAO DO SEBE I IMAO JE GROZAN MIRIS SVOG TJELA, SADA, SADA SAM SE ZACUDILA KAD SAM VIDJELA KOLIKO MOMAK DRZI DO SEBE.

I KAO STO REKOH, DO NjIH JE DALI CE DRZATI DO SEBE ILI NE, NE RADI MENI NISTA NITI MOME ZDRAVLjU VEC SAMOM SEBI.
Na vrh Go down
Crnokosa-Ljepotica
Početnik
Crnokosa-Ljepotica


Broj komentara : 93
Registration date : 2008-01-02

zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena EmptySun Jan 27, 2008 2:43 pm

Elmina (citat):
KAKO KO IZGLEDA I DALI DRZI DO SEBE NA TO NE GLEDAM.
KAO STO JE VEC NEKO REKAO, SVI DOLAZIMO IZ RAZNIH KRAJEVA.

PAR PRIMJERA:
U NEKIM MJESTIMA WC SE KAZE HALA, TOALET, CENIFA I SLICNO.
TAKODjE SPORE, RERNA, KUTIJA ITD.

TAKO I SA HIGIJENOM, ONE KOJE SU NAVIKLE NA TO I GDJE SE TO NE RADI ONDA NARAVNO DA NECE NI ONI I KAO STO STE REKLI KOLIKO GOD SMO MI CUDNI NjIMA I ONI SU NAMA.

U OVOM SLUCAJU ISTO VRIJEDI ONO "SA KIM SI, TAKAV SI"

DO HIGIJENE CE DRZATI ONI SA KOJIMA SI CESTO AKO PRIJE NISU DRZALI.

IMALA SAM SLUCAJ GDJE JEDAN OD MOJIH BRACE JARANA UOPCE NIJE DRZAO DO SEBE I IMAO JE GROZAN MIRIS SVOG TJELA, SADA, SADA SAM SE ZACUDILA KAD SAM VIDJELA KOLIKO MOMAK DRZI DO SEBE.

I KAO STO REKOH, DO NjIH JE DALI CE DRZATI DO SEBE ILI NE, NE RADI MENI NISTA NITI MOME ZDRAVLjU VEC SAMOM SEBI.

i sta ima wc sa ovim? ili ja tvoj coment nisam skontala?
Na vrh Go down
Sponsored content





zenska higijena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zenska higijena   zenska higijena Empty

Na vrh Go down
 
zenska higijena
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosanci i Bosanke! :: Za Drustvo :: Zensko Carstvo-
Idi na: