Bosanci i Bosanke!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosanci i Bosanke!

Mi Se Volimo
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Koga nikako ne mozete slusati

Go down 
3 posters
AutorPoruka
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptySat Jan 12, 2008 3:01 pm

Danas haman svako moze da pjeva ,samo pogledajte TV Pink i eto dokaza Very Happy .Ali opet svako ima svoj ukus ,nek slusa ko sta hoce .
Ali na svoj toj estradi imali neko koga nemozete nikako slusati ?


@ ja ne volim slusati onu Karlusu .Prije svega i nekontam sta govori kad sebi u njedra pjeva. Plesni koraci su joj isto kao da mora u wc ,a i nigdje wc-a. Usne hoce da eksplodiraju kao i grudi ,bolje je igledala bez tih "dodataka".
I onaj DJ Krmak kao da je iz mentalne bolnice pobjegao Laughing
Na vrh Go down
Alisa
Šefica
Alisa


Broj komentara : 269
Registration date : 2007-10-30

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptyTue Jan 15, 2008 11:03 am

hahaahhahahah eh, bas si me nasmijala.

Ja isto karleusu ne volim njen izgled mi je jako odvratan a za pjesme sto kazes i ne razumijem sta govori, samo blenem ko budala.

Takodje ne volim slavicu cukteras, isto kao zmija izgleda haha...ali moram priznati ima glas.
Na vrh Go down
https://bosanskaraja.bosnianforum.com
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptyTue Jan 15, 2008 11:47 am

Ja neznam ni ko je ta Very Happy Ja slabo te pinkovce znam .
Volim onu nasu staru muziku prije ratnu najvise.
Na vrh Go down
Crnokosa-Ljepotica
Početnik
Crnokosa-Ljepotica


Broj komentara : 93
Registration date : 2008-01-02

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptySun Jan 27, 2008 2:51 pm

Alisa (citat):
hahaahhahahah eh, bas si me nasmijala.

Ja isto karleusu ne volim njen izgled mi je jako odvratan a za pjesme sto kazes i ne razumijem sta govori, samo blenem ko budala.

Takodje ne volim slavicu cukteras, isto kao zmija izgleda haha...ali moram priznati ima glas.

jeste, slazem se

isto cecuuuuuuu joj ne mogu je smislit Mad
Na vrh Go down
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptySun Jan 27, 2008 6:16 pm

Ceca se podrazumjeva Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Alisa
Šefica
Alisa


Broj komentara : 269
Registration date : 2007-10-30

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptySun Jan 27, 2008 7:33 pm

haha ja znam raje koja voli cecu lol
Na vrh Go down
https://bosanskaraja.bosnianforum.com
ENIGMA
Dobro Došli!



Broj komentara : 225
Registration date : 2007-11-11

Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati EmptyMon Jan 28, 2008 1:50 pm

Nit mi se svida kako izgleda ,niti kako pjeva.
A i da mi se svida nebih je slusala iz principa
zbog djela njenog muza koje je ona podrzavala.
Na vrh Go down
Sponsored content





Koga nikako ne mozete slusati Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koga nikako ne mozete slusati   Koga nikako ne mozete slusati Empty

Na vrh Go down
 
Koga nikako ne mozete slusati
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosanci i Bosanke! :: Za Drustvo :: Muzika-
Idi na: